PODSTAWY
MEDYTACJI

MadalenaYoga

Jak zbudować czułą samodyscyplinę i wprowadzić do swojego życia medytację? To pytanie, na które nie ma prostej odpowiedzi… a może właśnie jest, a to my tworzymy bariery, które blokują nasz start?

Tego i wielu innych rzeczy dowiesz się w trakcie 3-godzinnego webinaru PODSTAWY MEDYTACJI.

99,00 zł

PODSTAWY MEDYTACJI

WEBINAR - MADALENAYOGA

Jak często jesteś swoją głową gdzieś indziej?

Lubię mówić, że medytacja to “workout” dla głowy, a raczej mózgu. Każdego dnia towarzyszy nam ogrom spraw do załatwienia, pomysłów i myśli. To niekończąca się lista zadań i naprawdę nie ma w tym nic nadzwyczajnego, że czasami miejsce spokoju zajmuje frustracja. Regularna i konsekwentna medytacja może Ci pomóc to wszystko ułożyć, a część rzeczy… odpuścić. Stworzyć przestrzeń między bodźcem a reakcją.

PODSTAWY MEDYTACJI

Webinar PODSTAWY MEDYTACJI to nie sucha teoria, a forma szczerej rozmowy. Odpowiedzi na pytania, które od Was otrzymałam. Moje własne historie i rady.

PODSTAWY MEDYTACJI
Na końcu przejdziemy przez wspólną, dłuższą medytację. Pewnie wiesz, że nic nie działa lepiej, niż praktyka i właśnie do tego Cię zaproszę.​

Choć nie obiecuję, że pojedyncza sesja zabierze Cię do “jogowego zen”, istnieje duża szansa, że tak jak pozostali uczestnicy opiszesz to doświadczenie jako cudowną okazję do wyciszenia. Teraz będziesz już po prawdziwej dawce wiedzy.

Czy to w ogóle dla mnie?​

Coraz to kolejne badania naukowe potwierdzają, że medytować naprawdę WARTO! Jeśli od dłuższego czasu masz ochotę spróbować lub wręcz przeciwnie, ta myśl pojawiła się dopiero teraz, ten webinar będzie świetną decyzją. A jeśli już praktykujesz, lecz nadal towarzyszą Ci pytania i zastanawiasz się, czy wszystko robisz “dobrze”, wierzę, że uda Ci się odkryć coś nowego, co wzbogaci codzienną rutynę.

Bądź tu i teraz. Daj sobie czas, a wewnętrznego krytyka wyślij na wakacje!

“Cudowny czas, dziękuję za wiedzę i energię, było to piękne doświadczenie” – takie opinie wysłali inni uczestnicy, natomiast ja jestem ciekawa, jaką otrzymam od Ciebie. Wierzę, że wspólnie wypracujemy bazę dla Twojej własnej praktyki, ale… nic nie zadzieje się samo.