YOGA MAMA

Kurs jogi w ciąży

Poczuj swoje ciało w tym wyjątkowym czasie! Kurs jogi w ciąży Yoga Mama pomoże Ci łagodnie przygotować się do ciąży, porodu naturalnego, cesarskiego cięcia i połogu.

599,00 zł

399,00 zł

Z czułością przygotuj się do porodu​

9 tematycznych sesji jogi

2sesje medytacji
2 sesje pranajamy

1 ebook o bezpiecznej jodze w ciąży

miniporadnik dotyczący odżywiania w ciąży

nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów

Kurs jogi w ciąży Yoga Mama jest dla Ciebie, jeśli…

…jesteś w gronie przyszłych lub obecnych Yoga Mamas i chcesz korzystać z cudownego wpływu praktyki jogi na ciało i umysł w czasie ciąży oraz połogu. Sesje jogi i praktyki oddechowe przydadzą się każdej kobiecie, szukającej delikatnej formy aktywności. Rozłóż matę, poczuj swoje ciało i połącz się z jego mądrością!

Kurs jogi w ciąży Yoga Mama jest dla Ciebie, jeśli…​

…jesteś w gronie przyszłych lub obecnych Yoga Mamas i chcesz korzystać z cudownego wpływu praktyki jogi na ciało i umysł w czasie ciąży oraz połogu. Sesje jogi i praktyki oddechowe przydadzą się każdej kobiecie, szukającej delikatnej formy aktywności. Rozłóż matę, poczuj swoje ciało i połącz się z jego mądrością!

Czeka na Ciebie
13 nagrań wideo

9 tematycznych sesji jogi:

2 sesje medytacji i 2 sesje pranajamy:

Dołącz do Yoga Mamas

poczuj te korzyści na własnej skórze (oraz w głowie!)

Jak powstał Kurs jogi w ciąży Yoga Mama?
Od Yoga Mama dla Yoga Mamas! Największą inspiracją do stworzenia Kursu była moja ciąża bliźniacza. Czerpałam wtedy ogromną moc, spokój i siłę z praktyki własnej. Poczułam potrzebę podzielenia się tym z innymi kobietami, które przechodzą przez ten niesamowity czas. Postanowiłam nagrać wspierający Kurs, który pomoże wszystkim Yoga Mamas połączyć się z ich wewnętrzną mądrością, wsłuchać się w ciało i wykorzystać wspierające narzędzia, które daje nam joga. Wiem, że praktyka jogi w ciąży może być prawdziwym wybawieniem. Moja ciąża bliźniacza była tą podwyższonego ryzyka, dlatego szczególnie zwracam uwagę na bezpieczeństwo Yoga Mamas.
Dlaczego joga w ciąży jest ważna? ​
SILNE CIAŁO I UMYSŁ​
Joga będzie Twoim wsparciem w fizycznym i psychicznym przygotowaniu do przejścia ciąży, porodu (zarówno siłami natury, jak i cesarskiego cięcia) oraz połogu. Bezpieczne, przemyślane sesje jogi mogą pomóc Ci w uspokojeniu umysłu, a także wzmocnieniu szczególnie tych partii ciała, które są obciążone dodatkowymi kilogramami szczęścia i miłości! Dzięki aktywacji mięśni głębokich, wzmocnieniu bioder i pracy z mięśniami dna miednicy podczas ćwiczeń w ciąży możemy nie tylko lżej przejść okres oczekiwania na malucha, ale też sam poród i czas po nim.
LEPSZY SEN
Regularna, odpowiednio dobrana aktywność fizyczna oraz ćwiczenia oddechowe (pranajamy) mogą poprawić jakość Twojego snu i ułatwić Ci zasypianie. Wiem, jak wiele kobiet w ciąży tego potrzebuje, dlatego w Kursie znajdziesz wyjątkową praktykę z intencją na dobry sen. Śpij dobrze, Yoga Mama!

Odkryj korzyści
z praktyki

WYCISZENIE I REGENERACJA ​
Spokój w głowie i przestrzeń w ciele to stan, którego życzę każdej Yoga Mama. Ogromnie ważny, gdy Twoje ciało tak szybko się zmienia! W ramach Kursu jogi w ciąży stworzyłam kilka tematycznych sesji, które pomogą Ci odnaleźć spokój w stresujących momentach i zaplanować czułą chwilę tylko dla siebie. Ukojenie nerwów, zatrzymanie natłoku myśli i przywołanie spokoju – na tym będziemy się skupiać.
ŁAGODZENIE NUDNOŚCI
Niektórym Yoga Mamas nudności towarzyszą nawet przez bardzo długi czas. Cudownym wsparciem w ich łagodzeniu może być praktyka jogi, a dokładnie jej świetny wpływ na poprawę metabolizmu.
ODZYSKANIE KOMFORTU
Zmęczone nogi, ból pleców, napięcia w ciele i bezsenność to tylko niektóre niedogodności, z którymi każdego dnia mierzą się Yoga Mamas. Włączenie jogi i sesji oddechowych do rutyny może przynieść ogromną ulgę dla Twojego ciała i umysłu. To wspaniały sposób prawdziwego, holistycznego dbania o siebie.
BEZPIECZNIE – ŁAGODNIE – CZULE – SPOKOJNIE​​

Chcesz zadbać o bezpieczną praktykę jogi w ciąży dzięki Yoga Mama?​

Jak wykonywać praktyki i sesje oddechowe z Kursu?
Praktyki jogi oraz sesje oddechowe przygotowałam z myślą o najczęstszych potrzebach i dolegliwościach, które mogą dokuczać Yoga Mamas. Każdego dnia możesz wybrać dowolną praktykę i wspaniale dopasować ćwiczenia do Twojego samopoczucia lub doznań w ciele. Mieszaj sesje i wchodź na matę z intencją, której akurat potrzebujesz.
Kurs jogi w ciąży pomoże każdej Yoga Mama:
Bezpieczeństwo Yoga Mama jest najważniejsze!

Joga w ciąży to cudowny czas wytchnienia dla Ciebie i wiele korzyści dla Twojego ciała. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest zdrowie: Twoje i malucha. Zanim wejdziesz na matę, upewnij się, że masz zgodę od lekarza, który opiekuje się Twoją ciążą.

Bezpieczeństwo Yoga Mama jest najważniejsze!

Joga w ciąży to cudowny czas wytchnienia dla Ciebie i wiele korzyści dla Twojego ciała. Pamiętaj jednak, że najważniejsze jest zdrowie: Twoje i malucha. Zanim wejdziesz na matę, upewnij się, że masz zgodę od lekarza, który opiekuje się Twoją ciążą.

Poznaj opinie specjalistek
Zobacz, co na temat mojego Kursu jogi w ciąży Yoga Mama mówią doświadczone położne, doule, fizjoterapeutki i nauczycielki jogi.
Helena BielawskaDoula
@helena.bielawska
Czytaj więcej
"W czasie okołoporodowym tak bardzo potrzebujemy wyciszenia. Pracuję jako doula od ponad 11 lat i wiem, jak łatwo jest znaleźć wszystkie rzeczy związane z wyprawką i sprawami materialnymi. Poczucie relaksu jest już o wiele trudniejsze. Sesje z Magdą pomogą nie tylko zadbać o ciało i poczuć je, ale też zatrzymać się „tu i teraz” i zobaczyć to, co ważne. To fantastyczne lekcje, które będą wspierać Cię w przygotowaniach do porodu."
Karolina WaschtoDyplomowana nauczycielka jogi
@karolina_waschto
Czytaj więcej
"To opinia prosto od nauczycielki jogi, pracującej z kobietami zarówno online, jak i stacjonarnie. Prywatnie, w lipcu powitam na świecie swoją córeczkę. Ten kurs to idealna propozycja dla kobiet, które wierzą w moc oddechu, medytacji, zatrzymania oraz pracy z energią życiową (Praną). Mamy tu optymalny czas trwania zajęć i przemyślany podział na bloki tematyczne, więc jeśli Twoja ciąża przebiega fizjologicznie, nie wahaj się ani sekundę. Jeżeli napotykasz w niej trudności, praktyka może pomóc w odnalezieniu spokoju i balansu. Jedna rada? Obserwuj siebie! Pracuj w zgodzie ze swoim ciałem, dodając tyle pomocy, ile potrzebujesz i wykonując asany na tyle, ile czujesz."
Marta MszanowskaPołożna
@magia_porodu
Czytaj więcej
"Kurs „YOGA MAMA” przygotowany jest perfekcyjnie. Magda w sposób łagodny i bezpieczny, z czułością i uważnością na Wasz stan, przeprowadza Was przez każdą praktykę jogi. Ćwiczenia pozwolą Wam wzmocnić ciało, otworzyć biodra i jednocześnie pozbyć się napięć nagromadzonych w ciele, co przyniesie efekty w postaci przygotowanego ciała na pracę, którą trzeba będzie wykonać w czasie porodu. Techniki oddechowe zawarte w kursie są niezwykle kojące, wyciszające i rozluźniające. Pomagają uspokoić głowę i znaleźć się w „tu i teraz”. Skupienie na oddechu w trakcie porodu to podstawa, zatem warto praktykować to przez cały okres ciąży. Polecam z całego serca!"
Katarzyna Płaza-PiekarzewskaPołożna
@polozna_kasia
Czytaj więcej
"Magdalena będąc w ciąży nagrała praktyki jogi z czułością, spokojnym głosem i uważnością skierowaną na ciążowe ciało. Jestem przekonana, że poczujesz podczas praktyki jogi jak spięte miejsca zaczynają się relaksować, umysł wycisza się, a oddech staje się pełniejszy. Zaproponowany ruch ciała przez Magdalenę wprawi Cię w dobry nastrój i wypełni spokojem."
Zuza PelcUczestniczka zajęć ciążowych
Czytaj więcej
"Z wielką przyjemnością polecam zajęcia jogi przygotowane przez Magdę, w których uczestniczyłam w II trymestrze ciąży. Były zaplanowane w bezpieczny i przemyślany sposób, z możliwością dostosowania ćwiczeń do własnego poziomu, samopoczucia i zaawansowania ciąży. Udało mi się rozluźnić newralgiczne obszary (biodra i odcinek lędźwiowy), odprężyć i wzmocnić. Cały kurs pomógł mentalnie i fizycznie przygotować mi się do porodu, czując nowy rodzaj więzi z Maluszkiem."
Dominika DomachowskaUczestniczka zajęć ciążowych
Czytaj więcej
"Przy nieustannie zmieniającym się ciele, joga w ciąży to spore wyzwanie, ale z Magdą była czystą przyjemnością. Ponad miesiąc wspólnych praktyk dał świetne efekty. Zajęcia pozwoliły przygotować zarówno ciało, jak i umysł, do tak ważnego wydarzenia, jakim jest poród. Z całego serca polecam, ja i Julcia w brzuszku. :)"
Monika SternauUczestniczka zajęć ciążowych
Czytaj więcej
"Magda jest zawsze profesjonalnie przygotowana do zajęć. Joga to jej pasja, a nie tylko praca. Prowadzi Cię przez praktykę z prawdziwą troską - ucząc oddechu, pomagając zwolnić, a do tego pozwalając poobserwować zarówno ciało, jak i głowę - a tam w ciąży dzieje się duuużo! Praktyki wspierają wszystko, co ważne, a Magda wie o tym najlepiej, bo sama w pięknym stylu donosiła ciążę bliźniaczą!"
Agnieszka Brodzik- PiłczyńskaUczestniczka zajęć ciążowych
Czytaj więcej
"Zaszłam w ciążę niedługo po tym, jak poznałam i polubiłam jogę. Przekopywałam internet, szukając kogoś, kto wzbudzi moje zaufanie, ale niestety nie mogłam na nic trafić. Gdy w połowie ciąży okazało się, Madalena, z którą wcześniej ćwiczyłam, zaczyna kurs jogi dla ciężarnych, od razu się zapisałam! Zadbała o rozruszanie i rozciągnięcie naszych (w różnym stopniu ociężałych :)) ciał w najmilszy i bezpieczny sposób. Zajęcia były ciekawe i wyważone, z uważnością na potrzeby. Polecam, nie tylko w ciąży!"
Natalia Karulska-CzajaFizjoterapeutka kobieca, osteopatka
@natalia.kc_terapeutka_kobiet
Czytaj więcej
"Jestem świeżo po kursie Joga Mama i wiem, że będę do niego wracała bardzo często, bo nawet nie będąc w ciąży uzyskałam ogromne korzyści z kursu. To był bardzo regenerujący, kojący czas w którym mogłam się przenieść do krainy bezpieczeństwa i spokoju- wymarzonego miejsca, do którego chciałabym wysłać każdą swoją Pacjentkę. Duży wybór praktyk daje możliwość wyciszenia, ukojenia kiedy to potrzebne, a innego dnia kiedy mamy siłę i przestrzeń na bardziej energetyczną praktykę również ją tam znajdziemy. Cieszę się, że w końcu będę mogła ze spokojem polecać kobietom kurs jogi, który da im to czego najbardziej w tym niesamowitym czasie potrzebują."
Olga GuzNauczycielka jogi, medytacji, uważności i oddechu, krzewicielka dobrego i pełnego życia, entuzjastka macierzyństwa i mama Julka
@olgguuu
Czytaj więcej
"Kurs Magdy idealnie trafia w potrzeby (i problemy) przyszłych Mam - jest wzmocnienie, ukojenie, skupienie na oddechu, a nawet praktyka na bezsenność. Magda obejmuje czułą uwagą nie tylko zmieniające się ciała, ale też głowy, które w ciąży mają całkiem sporo do przerobienia. Bardzo podoba mi się i czuję to holistyczne podejście! Spokojniejsze praktyki są idealne na ODPUSZCZANIE, a jego nigdy za wiele - szczególnie w praktyce jogi i w macierzyństwie."
Ela Goczyńska-HanUczestniczka zajęć ciążowych
Czytaj więcej
"Jestem bardzo wdzięczna Magdzie za zajęcia jogi w ciąży. Ciężko mi było „na rynku” znaleźć takie, które by odpowiadały moim potrzebom i tu strzał w 10. Każde zajęcia dostosowane pod każda z nas i nasze potrzeby. Otrzymałam nie tylko ćwiczenia ciała ale wsparcie Magdy i grupy mam jaka stworzyła w codziennych rozterkach. Zajęcia bardzo przygotowały moje ciało i głowę do porodu. Jadąc do szpitala byłam zrelaksowana jak na wakacjach. Cesarskie cięcie było wspaniałym przeżyciem a moja córka dzięki oddechom jogowym urodziła się w cudowny sposób. Ciało zregenerowało się ekspresowo za co jestem ogromnie wdzięczna! Nie wyobrażam sobie innych zajęć będąc w ciąży i nie tylko w ciąży niż z Magda. Na pewno wrócę"
Poprzedni
Następny
FAQ
najczęściej zadawane pytania i informacje o jodze w ciąży

Wszystkie informacje o tym, jak ćwiczyć jogę w ciąży i połogu, znajdziesz w Kursie. Zadbałam, żeby sesje były przystępną i bezpieczną formą ćwiczeń w ciąży. Dodatkowo otrzymasz ebook z informacjami, które uporządkują Twoją wiedzę w tej dziedzinie. Będziesz mogła poczuć się zaopiekowana i spokojna, bo będę – razem z moimi maluchami – towarzyszyć Ci na każdym kroku.

Joga to jedna z najbardziej wspierających aktywności fizycznych w czasie ciąży. Choć joga w ciąży jest bezpieczna, podstawą zawsze jest konsultacja z lekarzem, jeszcze zanim wejdziesz na matę.

Zaufaj swojej intuicji i postaraj się słuchać swojego ciała. Nie ma idealnej częstotliwości ćwiczeń w ciąży, która byłaby dobra dla każdej z nas. Wszystko zależy od Twojej kondycji, samopoczucia w ciąży i trybu życia. Pamiętaj, że ten wyjątkowy czas to nie moment na bicie rekordów na macie oraz w tym, jak często ćwiczysz jogę w ciąży. Postaw na balans, łagodność i czułą obserwację swojego organizmu. Kurs Yoga Mama na pewno Cię w tym wesprze.

Unikaj pozycji, których nie wykonywałaś przed ciążą oraz wszystkich, w których nie czujesz się dobrze. Odpuść ambicje i wyzwania jogowe, postaw na delikatne wzmocnienie ciała i potrzebną regenerację. Podczas Kursu jogi w ciąży Yoga Mama często będę Ci o tym przypominać.

Masę wspaniałych korzyści dla głowy i ciała! Luz w mięśniach, luz w głowie, otwarcie bioder, zniwelowanie bólu i napięć oraz wzmocnienie konkretnych partii ciała to tylko niektóre z nich. Praktyka jogi w ciąży może być Twoim panaceum na natłok myśli, wyciszeniem po stresującym dniu i świetnym sposobem na połączenie z ciałem, w którym właśnie dzieje się cud.

To sprawa bardzo indywidualna i nie ma jednej, uniwersalnej reguły. Bardzo ważne jest, żebyś wsłuchiwała się w sygnały Twojego ciała. Podczas Kursu jogi w ciąży Yoga Mama będę Ci o tym przypominać. Niezwykle istotna jest również konsultacja z lekarzem, który być może wskaże Ci konkretnie, do którego tygodnia joga w ciąży jest bezpieczna w Twoim przypadku.

Oczywiście! Joga pomaga w przygotowaniu do porodu na różne sposoby. Od wzmocnienia ciała (wsparcie w ogromnym wysiłku fizycznym, którego doświadcza Yoga Mama), uelastycznienie mięśni (większa przestrzeń i luz w ciele), poczucie wewnętrznej mocy i spokoju w głowie. Tego potrzebują wszystkie Yoga Mamas!

Nie wszystkie! Unikaj sesji oddechowych i pranajam, które wymagają wstrzymywania powietrza oraz mocnych technik takich jak Kapalabhati, Bhastrika Nauli. Powód? Zbyt intensywna praca mięśni głębokich. W Kursie jogi w ciąży Yoga Mama pokażę Ci trzy w pełni bezpieczne ćwiczenia oddechowe na wyciszenie umysłu, spokój i rozluźnienie. Praktykując z Kursem jogi w ciąży, możesz czuć się zaopiekowana: wszystkie praktyki stworzyłam z myślą o bezpieczeństwie Yoga Mamas.

Jestem Magda!

Poznaj mnie jeszcze lepiej

Joga pomogła odnaleźć mi drogę do siebie – do swojej fizyczności, duchowości, oraz kobiecości, do bycia tu i teraz – na tej planecie, w tym ciele. Dzięki jodze dostałam narzędzia, by na nowo połączyć się z ciałem, które jest przecież moim domem. Głęboko wierzę w to, że dzięki jodze możemy odzyskać kontrolę nad życiem, które czasami niezauważalnie ucieka nam między palcami. 

Nieustannie zgłębiam swoją wiedzę na temat wpływu jogi na dobrostan psychiczny, nurkuję w tematy psychosomatyczne i zgłębiam tajniki terapii jogą, kocham pracę z ludźmi i nie wyobrażam sobie życia bez jogi. Świadomy ruch, oddech, medytacja i uważność to najważniejsze aspekty mojej praktyki – zarówno od strony nauczycielki jak i uczennicy.

Śledź moją drogę tutaj